Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/www/users/pushki/Pushkin/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 506

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /usr/www/users/pushki/Pushkin/wp-content/themes/pushkin/functions.php on line 21
Facility-менеджмент в сучасному бізнесі та Intelligent business space STROOM – STROOM IBS

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /usr/www/users/pushki/Pushkin/wp-content/themes/pushkin/header.php on line 321

Facility-менеджмент в сучасному бізнесі та Intelligent business space STROOM

24 Листопад 2021

Перший, хто Вас зустріне при вході в БЦ PSHKN - facility-менеджер. Людина, яка не лише підкаже щодо навігації бізнес-центру, а й вдало об’єднує в собі декілька важливих функцій, що орієнтовані на загальну якісну і коректну роботу комплексу.

В країнах Західної Європи та США така посада обов’язкова для комерційних та некомерційних об’єктів. В одних лише Нідерландах налічується 55 тисяч фейсіліті-менеджерів. Їх запрошують на роботу задовго до того, як заклад розпочне функціонувати.

Це стосується навіть університетів та шкіл в Швеції. Facility-менеджер відповідає за експлуатацію та клінінг інтер’єру, зустріч гостей, кейтерінг тощо. За висловом британських експертів, "фасіліті-менеджер - це людина, яка носить багато капелюхів". Він повинен знатися на бізнес-адмініструванні, архітектурі і психології водночас.

Intelligent business space PSHKN створений за принципом універсального простору для інтелектуального бізнесу. Ми дбаємо про те, щоб кожен резидент та гість PSHKN мав потужний wi-fi, консьєрж сервіс, охорону та відеоспостереження, очищену питну воду, зону для заходів та конференцій, відкритий ресторан-парк для зустрічей і відпочинку, сучасний автоматизований паркінг.

Тож забезпечення базових вимог для щоденної комфортної роботи – справа того самого привітного facility-менеджера, який сьогодні зустрічає вас на вході.

МАНИФЕСТ STROOM

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

ІНТЕЛЕКТ КИДАЄ ВИКЛИК ЗВИЧНОМУ ТА МІНЯЄ ІСТОРІЮ.

ІНТЕЛЕКТ СТВОРЮЄ РІШЕННЯ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ МІСТА І КРАЇНИ.

ІНТЕЛЕКТ ЗАПУСКАЄ В КОСМОС РАКЕТИ Й ВІДКРИВАЄ НЕЗВІДАНЕ ДЛЯ ВСІЄЇ ПЛАНЕТИ.

ЙОГО НЕ МОЖНА ПРИВЛАСНИТИ. ВІН НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РЕСУРСІВ ТА ЗВ'ЯЗКІВ. ЙОГО НЕ ОБМЕЖУЮТЬ ЕКОНОМІЧНІ ТА ПОЛІТИЧНІ КОЛИВАННЯ. НА НЬОГО НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ РОЗМІР БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ. АЛЕ ВСЕ СТВОРЕНЕ ЛЮДСТВОМ - ВСІ ВИНАХОДИ, ВІДКРИТТЯ, ІННОВАЦІЇ - ВСЕ СТВОРЕНЕ ЗАВДЯКИ ЙОМУ.

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

І ЗНАЄМО, ЩО ОТОЧЕННЯ РОБИТЬ ІНТЕЛЕКТ СИЛЬНІШИМ. АБО Ж - ПОВНІСТЮ ЙОГО ВИСНАЖУЄ.

СЕРЕДОВИЩЕ МОЖЕ НАДИХАТИ ІНТЕЛЕКТ НА НОВІ ІДЕЇ ТА НАДОВГО ЗАБИРАТИ МОЖЛИВІСТЬ ТВОРИТИ.

МИ ХОЧЕМО БАЧИТИ НАШЕ МІСТО І НАШУ КРАЇНУ ІННОВАЦІЙНИМИ, ТЕХНОЛОГІЧНИМИ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ.

ТОМУ МИ СТВОРИЛИ ПРОСТІР ДЛЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО БІЗНЕСУ МІСТА: МИ ХОЧЕМО, ЩОБ У ДНІПРІ З'ЯВИЛОСЯ МІСЦЕ КОНЦЕНТРАЦІЇ КОМПАНІЙ, ЩО ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ І МИ СТВОРЮЄМО ЙОГО ВЖЕ СЬОГОДНІ.

ТОМУ ЩО - МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

STROOM. Intelligent Business Space