У Бізнес-центрі STROOM орендовано вже більше 50% приміщень

26 Березень 2021

Будівництво бізнес-центру PSHKN поступово добігає кінця. Вже завершені основні роботи і орендовано понад 50% приміщень. А це означає, що вже зовсім скоро один з найкомфортніших і великих бізнес-центрів Дніпра площею 12 тис. м2 відкриє свої двері для Вашого бізнесу.

Наявність офісу в самому серці міста - це зручно і вигідно. Розташування, якому часто не приділяють належної уваги - виявляється вирішальним у перші місяці запуску бізнесу або стартапу.

Доглянута територія, ідеальна чистота, автоматизований паркінг, цілодобова охорона, надшвидкісні ліфти, кеттерінг, безперебійне електропостачання, вентильовані фасади та тераса. Все це дає можливість компанії не розмінюватися на дрібниці, а зосередитися на плідній роботі. А це важливо на етапі запуску або переїзду.

Підберіть кращі варіанти для вашого бізнесу, почавши з оренди в бізнес-центрі PSHKN. Приміщення, крило або цілий поверх - 480 м2. Залиште заявку на консультацію по підбору приміщення, щоб отримати пропозицію, гідну ваших очікувань.

Бізнес-центр PSHKN:

  • - Розташований у самому центрі Дніпра за адресою Ліпінського, 4.
  • - Має потужну і продуману систему електропостачання, від якої безпосередньо залежить життєдіяльність офісу і безперебійна робота обладнання.
  • - Високоякісна система вентиляції і кондиціонування, що забезпечує безперебійне функціонування серверних кімнат (що вкрай важливо для офісів IT компаній)
  • - Вибір постачальника інтернет-послуг (PSHKN пропонує своїм клієнтам вибір з трьох провайдерів)
  • - Автоматизований паркінг
МАНИФЕСТ STROOM

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

ІНТЕЛЕКТ КИДАЄ ВИКЛИК ЗВИЧНОМУ ТА МІНЯЄ ІСТОРІЮ.

ІНТЕЛЕКТ СТВОРЮЄ РІШЕННЯ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ МІСТА І КРАЇНИ.

ІНТЕЛЕКТ ЗАПУСКАЄ В КОСМОС РАКЕТИ Й ВІДКРИВАЄ НЕЗВІДАНЕ ДЛЯ ВСІЄЇ ПЛАНЕТИ.

ЙОГО НЕ МОЖНА ПРИВЛАСНИТИ. ВІН НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РЕСУРСІВ ТА ЗВ'ЯЗКІВ. ЙОГО НЕ ОБМЕЖУЮТЬ ЕКОНОМІЧНІ ТА ПОЛІТИЧНІ КОЛИВАННЯ. НА НЬОГО НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ РОЗМІР БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ. АЛЕ ВСЕ СТВОРЕНЕ ЛЮДСТВОМ - ВСІ ВИНАХОДИ, ВІДКРИТТЯ, ІННОВАЦІЇ - ВСЕ СТВОРЕНЕ ЗАВДЯКИ ЙОМУ.

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

І ЗНАЄМО, ЩО ОТОЧЕННЯ РОБИТЬ ІНТЕЛЕКТ СИЛЬНІШИМ. АБО Ж - ПОВНІСТЮ ЙОГО ВИСНАЖУЄ.

СЕРЕДОВИЩЕ МОЖЕ НАДИХАТИ ІНТЕЛЕКТ НА НОВІ ІДЕЇ ТА НАДОВГО ЗАБИРАТИ МОЖЛИВІСТЬ ТВОРИТИ.

МИ ХОЧЕМО БАЧИТИ НАШЕ МІСТО І НАШУ КРАЇНУ ІННОВАЦІЙНИМИ, ТЕХНОЛОГІЧНИМИ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ.

ТОМУ МИ СТВОРИЛИ ПРОСТІР ДЛЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО БІЗНЕСУ МІСТА: МИ ХОЧЕМО, ЩОБ У ДНІПРІ З'ЯВИЛОСЯ МІСЦЕ КОНЦЕНТРАЦІЇ КОМПАНІЙ, ЩО ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ І МИ СТВОРЮЄМО ЙОГО ВЖЕ СЬОГОДНІ.

ТОМУ ЩО - МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

STROOM. Intelligent Business Space