«Вітражні системи STROOM - максимальна термоізоляція вашого бізнес-простору»

15 Грудень 2020

Як відомо, використання великогабаритних світлопрозорих конструкцій, таких як панорамні вікна і вітражі, тягнуть за собою величезні тепловтрати, тому що скло та метал є далеко не «теплими» матеріалами. Ми не будемо оскаржувати цей факт, але, завдяки сучасним технологіям, енергетичні втрати все ж можливо звести до мінімальних показників. Саме такі системи будуть використані при склінні другого корпусу комплексу PSHKN.

Основними елементами вітражних систем PSHKN є комбіновані профілі, що з'єднуються між собою за допомогою спеціальних сухарних елементів. За рахунок мінімальної видимої ширини профілів (всього 65 мм), вітражна система буде виглядати практично невагомою. Коефіцієнт опору теплопередачі таких конструкцій досить високий (1,2 ² * ° С / Вт), що позитивно позначиться на енергоефективності всієї будівлі. Такі високі показники досягаються шляхом використання поліамідних термомостів, прокладок ущільнювачів, а також ущільнювачів фальцю самого склопакету.

Дійсно, теплофізичні характеристики вітражних систем бізнес-простору PSHKN мають значні характеристики, але є й інші, не менш важливі переваги. Дані конструкції будуть монтуватися зсередини приміщення, не використовуючи додаткових пристосувань, таких як колиски і будівельні ліси. А це, безумовно, дозволить здійснити монтаж найбезпечніше і за короткий проміжок часу.

Ще однією незаперечною перевагою вітражних систем PSHKN є надійність і довговічність. Всі кріплення виробляються з неіржавіючої сталі, що дозволить уникнути корозії і забезпечить тривалий термін експлуатації світлопрозорих конструкцій, а також виключить втрати параметрів міцності. Наявність дистанційної прокладки дозволить не допустити прямого контакту металевої опори з алюмінієвими профілями. Вологовідведення і вентиляція здійснюються по полях - в кожному ригелі є отвори, які допомагають вирівнювати вітровий тиск та видаляти конденсат.

МАНИФЕСТ STROOM

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

ІНТЕЛЕКТ КИДАЄ ВИКЛИК ЗВИЧНОМУ ТА МІНЯЄ ІСТОРІЮ.

ІНТЕЛЕКТ СТВОРЮЄ РІШЕННЯ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ МІСТА І КРАЇНИ.

ІНТЕЛЕКТ ЗАПУСКАЄ В КОСМОС РАКЕТИ Й ВІДКРИВАЄ НЕЗВІДАНЕ ДЛЯ ВСІЄЇ ПЛАНЕТИ.

ЙОГО НЕ МОЖНА ПРИВЛАСНИТИ. ВІН НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РЕСУРСІВ ТА ЗВ'ЯЗКІВ. ЙОГО НЕ ОБМЕЖУЮТЬ ЕКОНОМІЧНІ ТА ПОЛІТИЧНІ КОЛИВАННЯ. НА НЬОГО НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ РОЗМІР БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ. АЛЕ ВСЕ СТВОРЕНЕ ЛЮДСТВОМ - ВСІ ВИНАХОДИ, ВІДКРИТТЯ, ІННОВАЦІЇ - ВСЕ СТВОРЕНЕ ЗАВДЯКИ ЙОМУ.

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

І ЗНАЄМО, ЩО ОТОЧЕННЯ РОБИТЬ ІНТЕЛЕКТ СИЛЬНІШИМ. АБО Ж - ПОВНІСТЮ ЙОГО ВИСНАЖУЄ.

СЕРЕДОВИЩЕ МОЖЕ НАДИХАТИ ІНТЕЛЕКТ НА НОВІ ІДЕЇ ТА НАДОВГО ЗАБИРАТИ МОЖЛИВІСТЬ ТВОРИТИ.

МИ ХОЧЕМО БАЧИТИ НАШЕ МІСТО І НАШУ КРАЇНУ ІННОВАЦІЙНИМИ, ТЕХНОЛОГІЧНИМИ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ.

ТОМУ МИ СТВОРИЛИ ПРОСТІР ДЛЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО БІЗНЕСУ МІСТА: МИ ХОЧЕМО, ЩОБ У ДНІПРІ З'ЯВИЛОСЯ МІСЦЕ КОНЦЕНТРАЦІЇ КОМПАНІЙ, ЩО ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ І МИ СТВОРЮЄМО ЙОГО ВЖЕ СЬОГОДНІ.

ТОМУ ЩО - МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

STROOM. Intelligent Business Space