Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/www/users/pushki/Pushkin/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 506

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /usr/www/users/pushki/Pushkin/wp-content/themes/pushkin/functions.php on line 21
Фасад, що сяє сильніше зірок. Нічний STROOM – яскрава прикраса центру Дніпра – STROOM IBS

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /usr/www/users/pushki/Pushkin/wp-content/themes/pushkin/header.php on line 321

Фасад, що сяє сильніше зірок. Нічний STROOM - яскрава прикраса центру Дніпра

28 Травень 2021

Фасад, що вдень торкається неба, вночі - грає чарівним світлом світлодіодних вогнів. Проект, який сміливо можна назвати новою прикрасою Дніпра - унікальний світловий фасад бізнес-центру PSHKN.

Проект світлового дизайну вже реалізований на корпусі А. Щовечора можна спостерігати, як сяє 6-ти поверховий комплекс. Поєднання брутального стилю будівлі зі світловими панелями - архітектурне рішення, тонке і зважене, на межі філософії «urban».

Світловий фасад - результат застосування останній інженерних розробок, наданих компанією Expolight.

Точний розрахунок, світлотехнічна документація і новітнє електрообладнання дозволило зробити ділової БЦ PSHKN багатогранним і яскравим. У процесі підготовки і реалізації проекту були залучені дизайнери, конструктори, технологи, електрики, фрезерувальники, макетники-монтажники. Кожен елемент підсвічування має свій ритм, з'єднуючись в загальну унікальну концепцію.

Ще більш ефектним стане по завершенню проект освітлення корпусу Б. По всій площі заскленого полотна будуть ковзати світлодіодні лінії, прискорюючись і змінюючи свій колір. Повністю скляний фасад 15-ти поверхового корпусу практично тане в небі. Разом з ним будуть «висіти в повітрі» світлові напрямні, створюючи ефект невагомості.

Побачити дивовижний нічний PSHKN можете і Ви. Переходьте за посиланням на веб-камеру і насолоджуйтесь грою світла в самому центрі Дніпра.

МАНИФЕСТ STROOM

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

ІНТЕЛЕКТ КИДАЄ ВИКЛИК ЗВИЧНОМУ ТА МІНЯЄ ІСТОРІЮ.

ІНТЕЛЕКТ СТВОРЮЄ РІШЕННЯ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ МІСТА І КРАЇНИ.

ІНТЕЛЕКТ ЗАПУСКАЄ В КОСМОС РАКЕТИ Й ВІДКРИВАЄ НЕЗВІДАНЕ ДЛЯ ВСІЄЇ ПЛАНЕТИ.

ЙОГО НЕ МОЖНА ПРИВЛАСНИТИ. ВІН НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РЕСУРСІВ ТА ЗВ'ЯЗКІВ. ЙОГО НЕ ОБМЕЖУЮТЬ ЕКОНОМІЧНІ ТА ПОЛІТИЧНІ КОЛИВАННЯ. НА НЬОГО НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ РОЗМІР БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ. АЛЕ ВСЕ СТВОРЕНЕ ЛЮДСТВОМ - ВСІ ВИНАХОДИ, ВІДКРИТТЯ, ІННОВАЦІЇ - ВСЕ СТВОРЕНЕ ЗАВДЯКИ ЙОМУ.

МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

І ЗНАЄМО, ЩО ОТОЧЕННЯ РОБИТЬ ІНТЕЛЕКТ СИЛЬНІШИМ. АБО Ж - ПОВНІСТЮ ЙОГО ВИСНАЖУЄ.

СЕРЕДОВИЩЕ МОЖЕ НАДИХАТИ ІНТЕЛЕКТ НА НОВІ ІДЕЇ ТА НАДОВГО ЗАБИРАТИ МОЖЛИВІСТЬ ТВОРИТИ.

МИ ХОЧЕМО БАЧИТИ НАШЕ МІСТО І НАШУ КРАЇНУ ІННОВАЦІЙНИМИ, ТЕХНОЛОГІЧНИМИ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ.

ТОМУ МИ СТВОРИЛИ ПРОСТІР ДЛЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО БІЗНЕСУ МІСТА: МИ ХОЧЕМО, ЩОБ У ДНІПРІ З'ЯВИЛОСЯ МІСЦЕ КОНЦЕНТРАЦІЇ КОМПАНІЙ, ЩО ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ І МИ СТВОРЮЄМО ЙОГО ВЖЕ СЬОГОДНІ.

ТОМУ ЩО - МИ ВІРИМО В ІНТЕЛЕКТ.

STROOM. Intelligent Business Space